Вступ

admission_400x230.jpg

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Контактна інформація:
Адреса ПК: вул. Політехнічна, 14, навчальний корпус 16, 03056, Київ, Україна. Під час прийому документів відбіркові комісії факультетів можуть бути розміщені в інших корпусах (71814, інш.)

Телефони для довiдок: +380 44 204 9645, +380 44 204 9646
E-mail: pk[at]kpi.ua
Розклад роботи Приймальної комісії під час прийому документів
URL: http://pk.kpi.uaFBTelegram
Приймальна комісія для іноземних громадян знаходиться в 31 корпусіFB

ВСТУП НА 1 КУРС (ЗА СЕРТИФІКАТАМИ ЗНО)

Якщо Ви щойно закінчили школу, вже маєте атестат про повну загальну середню освіту та складаєте або вже склали Зовнішнє незалежне оцінювання, саме час обрати майбутню професію. Перший крок з отримання вищої освіти - це отримання освіти за кваліфікаційним рівнем бакалавра. Навчання в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» для набуття цього рівня освіти  буде тривати 4 роки. За результатами Ви одержите диплом про повну вищу освіту та право подовжити освіту на наступному рівні – у магістратурі.

ВСТУП НА 1 КУРС (ЗА ДИПЛОМОМ МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА)

Якщо Ви закінчили коледж або технікум та отримали диплом молодшого спеціаліста, Ви маєте право вступати на основі свого диплома до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на перший курс, але навчатись за скороченою програмою протягом 3 років, замість 4. Освітній кваліфікаційний рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти. Якщо обрана Вами спеціальність у «КПІ ім. І. Сікорського» входить до Додатоку 4 до Умов прийому до вищих навчальних закладів в 2018 році, Ви маєте право скласти вступні випробування з предметів, потрібних для вступу, або перезарахувати оцінки, одержані на Зовнішньому незалежному оцінюванні, якщо Ви його склали, й претендувати на місце за державним замовленням, якщо вони надаються за цією спеціальністю.

ВСТУП НА 5 КУРС (МАГІСТРАТУРА)

Якщо Ви бажаєте продовжити навчання після здобуття освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, то Ви можете вступити до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на 5 курс. Ви будете здобувати наступний рівень вищої освіти – рівень магістра. Навчання на 5 курсі триває від 1 до 2 років залежно від факультету та спеціальності. Ви продовжуєте навчання за тією ж спеціальністю? Якщо так, то Вам треба подати документи з 2 липня по 3 серпня та скласти вступні випробування (перший етап випробувань – з 7 липня по 14 липня, другий етап – з 4 серпня по 10 серпня) та додаткове випробування з фаху, щоб визначити, чи зможете Ви опановувати обрану програму підготовки.

Програми вступних фахових випробувань та додаткових фахових випробувань розміщено за посиланням.

Free Joomla! template by L.THEME