Навчання

Важливі дати І семестру 2019/2020 навчального року

Image

Рейтинги студентів 1-го курсу

11 вересня 2019 р. на засіданні стипендіальної комісії ХТФ було затверджено рейтинги студентів 1 курсу першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти на підставі конкурсного балу за результатами вступу до КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Нагадуємо, що кількість стипендіатів визначається відповідно до Правил призначення академічних стипендій (наказ №1/253 від 16.07.2018р.).

Завантажити рейтинги 1 курсу бакалаврату

Завантажити рейтинги 1 курсу магістратури

Подання на іменні стипендії

Студенти, які мають високі результати навчання (середній бал за результатами останньої сесії не менше 85 балів), наукові досягнення чи є переможцями олімпіад або конкурсів наукових робіт, можуть до 27 червня 2019 р. готувати подання на отримання іменної стипендії (президента України, Кабінету міністрів або Верховної ради).

Подання готується тільки в електронному вигляді і разом із копіями дипломів/статей/патентів та учбової картки подається до 31 корпусу, кімната 1-06.

Важливі дати

Image

Нарахування додаткових балів

У зв’язку із наближенням термінів проведення стипендіальної комісії необхідно до 25 травня 2019 р. готувати ПОДАННЯ, яке необхідно заповнювати ВЛАСНОРУЧ для нарахування додаткових балів. Усі матеріали необхідно здавати секретарю стипендіальної комісії Репік Олені Олегівні. В Поданні необхідно обов’язково вказати, які саме підтверджуючі документи додаються, та надати копії документів, що підтверджують досягнення.

За участь у роботі наукового студентського гуртка студент НЕ ПРОСИТЬ врахувати додаткові бали. Керівник гуртка, що зареєстрований в Університеті, має надати до секретаря стипендіальної комісії факультету подання за підписом завідувача кафедри.

Для нарахування додаткових балів за спортивні досягнення студентам університету, подання повинні погоджуватися з Новицьким Юрієм Володимировичем, який знаходиться в ЦФВС (Центр фізичного виховання та спорту, корпус 24) к.219 або к.217, кожного дня з 8:00.

 

Тестовий доступ до наукометричної платформи Dimensions

Впродовж березня-червня 2019 р. в мережі КПІ ім. Ігоря Сікорського триватиме тестовий доступ до комерційної версії наукометричної платформи Dimensions від компанії Digital Science. Доступ надано за сприяння Міністерства освіти і науки України.

За допомогою Dimensions науковці, студенти, науково-дослідницькі установи, інвестори та усі охочі мають змогу отримати найбільш повну картину сучасної науки.

Ресурс об'єднує інформацію про десятки мільйонів наукових статей, патентів, грантів, клінічних досліджень, а також містить безліч інших поєднаних даних.

Доступ до порталу Dimensions забезпечується в локальній мережі КПІ за посиланням: https://app.dimensions.ai/discover/publication

 

photo 2019 05 13 10 05 44

Контакти для довідок та консультацій:
Олена Косьміна,
Центр інформаційної підтримки освіти та досліджень | Бібліотека КПІ
Tel.: +38 (044) 204 96 72
e-mail: o.kosmina@library.kpi.ua
QR-код

Форма зворотнього зв'язку

Free Joomla! template by L.THEME