Open menu

«ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЮНАЦЬКИЙ ВОДНИЙ ПРИЗ 2020»

 

waternet logo                 SIWI

21-22 травня 2020 року відбувся національний фінал конкурсу дослідницьких робіт «Всеукраїнський юнацький водний приз 2020».

До національного фіналу 2020 року, що пройшов під гаслом «Вода та зміни клімату», авторитетне журі з 3 докторів, 5 кандидатів наук та провідного інженера ПАТ «АК Київводоканал» відібрало 30 найкращих робіт з усієї України, присвячених науково-технічним та соціальним аспектам водокористування, а також водним проблемам, що спричиняє сьогодні зміна клімату.

Одна з призерів (Тарасюк Марія-Луїза) розробляла свій проект на кафедрі ТНР, В та ЗХТ.

Гран-прі: Бєлоус Олег, учень 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею, проект "AI FRESH STATION" - платформа для вирощування еко-зелені".

2 місце: Іноземець Анна, учениця 11 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3, проект "Інтенсифікація очищення стічних вод з використанням кавітаційних процесів".

2 місце: Панченко Роман, учень 9 класу Русанівського ліцею Дніпровського району м. Києва, проект "Дослідження зміни Дніпра в межах Києва дистанційними методами".

3 місце: Власенко Олександра, учениця 10-А класу гімназії № 59 імені О.М. Бойченка м. Києва, проект "Тест-визначення сумарного вмісту важких металів у воді".

3 місце: Тарасюк Марія-Луїза, учениця 11-А класу Українського медичного ліцею НМУ імені О.О.Богомольця м. Києва, проект "Новий реагент комплексної дії з відходів виробництв для локальних систем водоочистки".

4 місце: Біляк Олена, учениця 10 класу НВК «Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей», проект "Автономна вітроенергетична установка для комплексних робіт на замулених водоймах".

Генеральний спонсор конкурсу в Україні ТОВ «НВО «Екософт» вручив подарункові сертифікати переможцю та призерам, а також відзначив всіх фіналістів та керівників цінними подарунками: глечиками для очистки води та пляшечками для води.

Організатор конкурсу в Україні: Всеукраїнське водне товариство «WaterNet»

Генеральний спонсор: ТОВ «НВО «Екософт»

Конкурс проводиться за підтримки Посольства Швеції в Україні та у співпраці з КПІ ім. Ігоря Сікорського, Міністерством освіти і науки України, Міністерством екології та природних ресурсів, ПАТ «АК «Київводоканал», Всеукраїнською асоціацією «Укрводоканалекологія», Національним еколого-натуралістичним центром, КП «Водно-інформаційний центр», ДП «НДКТІ міського господарства».

 

Нагородження призерів міжнародних конкурсів та олімпіад

13 грудня 2019 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулося нагородження призерів міжнародних конкурсів та олімпіад. Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради нагородив учнів та їх керівників грамотами та подарунками. Вручення здійснювала директор департаменту Фіданян Олена Григоріївна. Від кафедри нагороджувались студентка 1-го курсу Гусак Анна Вадимівна, асистент Літинська Марта Ігорівна та в. о. зав. кафедри Толстопалова Наталія Михайлівна.

photo 2019 12 13 20 11 2322222 photo 2019 12 13 19 20 092222 photo 2019 12 13 19 20 082222

 

ПОЧАТОК ПРИЙОМУ РОБІТ НА КОНКУРС «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЮНАЦЬКИЙ ВОДНИЙ ПРИЗ 2020»

 

waternet logo                 SIWI

 

Громадська організація «Всеукраїнське водне товариство «WaterNet» оголошує про початок прийому робіт на конкурс «Всеукраїнський юнацький водний приз 2020» (ВЮВП) - національний етап Міжнародного конкурсу «Stockholm Junior Water Prize»!

На території України конкурс проводиться починаючи з 2003 року. На сьогоднішній день в ньому вже взяли участь понад 1500 учасників серед шкільної молоді з усіх регіонів країни. Основна мета конкурсу - залучення молоді до вирішення проблем збереження та раціонального використання водних ресурсів. ВЮВП є чудовою можливістю для учасників продемонструвати свої науково-дослідницькі навички і долучитися до міжнародної молодіжної спільноти. Національний фінал ВЮВП відбудеться в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» 14-17 квітня 2020 року з офіційним нагородженням фіналістів в Посольстві Королівства Швеції в Україні.

У конкурсі можуть брати участь учні середніх шкіл, ліцеїв, гімназій (крім вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації) - молодь у віці від 15 до 20 років.

Для участі в конкурсі «Всеукраїнський юнацький водний приз» необхідно заповнити та надіслати необхідні документи в електронному вигляді або звичайною поштою не пізніше 03 лютого 2020 року.

Пакет документів і порядок оформлення конкурсних проектів можна знайти в Положенні про Конкурс.  

Нагородження переможців конкурсу "Всеукраїнський юнацький водний приз"

Наукова робота школярів - Членів Малої Академії Наук на кафедрі

Free Joomla! template by L.THEME