Open menu
Image
Image
Image
Image
Image
Image

КПІ, а особливо улюблений ХТФ з кафедрою ТНР, В та ЗХТ - це справжня школа життя, яка дала не лише хорошу базу знань і можливість на достойному рівні продовжити роботу над дисертацією в провідному європейському ВНЗ (Пардубіце, Чехія), а і друзів на все життя.

Купецька Оксана Юріівна, провідний хімік-аналітик в компанії “Quinta-Analytica” (Прага, Чехія), випускниця 2014 року

КПІ - незабутнє місце, де поєднуються мальовнича природа і старі пам'ятки архітектури, а також клопітка праця під час навчання і гарне проведення часу з друзями. Кафедра ТНР, В та ЗХТ - чудові викладачі, цікаве навчання. Будеш працювати і старатися, тоді отримаєш гарні бали. "Халяви" тут немає. Завдяки кафедрі ти є тим, хто ти є.

Хоменко Лілія Леонідівна, хімік ПрАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця"", випускниця 2014 року

КПІ, а особливо улюблений гуртожиток 19 і ХТФ з кафедрою ТНР, В та ЗХТ - це справжня школа життя, де навчають всьому що треба. Програма навчання постійно оновлюється, викладачi творчо та з натхненням відносяться до учбового процесу.

Синельнікова Анна Вікторівна, к.т.н. ІКХХВ ім.Думанського НАН України, випускниця 2005 року

Результатами освіти в КПІ є не тільки знання, а й уміння викручуватись у складних ситуаціях, приймати вірні рішення в умовах браку часу, навички з тайм-менеджменту та багато іншого, що стає у нагоді в усіх сферах життя. Кафедра ТНР, В та ЗХТ дає високий рівень знань передусім в дисциплінах водного профілю. Хоча деяка інформація і є застарілою, але курси лекцій поступово оновлюються і наповнюються актуальною інформацією.

Літинська Марта Ігорівна, викладач в КПІ ім. Ігоря Сікорського, випускниця 2014 року

Тут навчать багатьом речам, які можуть знадобитися, а можуть і не знадобитися в житті. Але головне навчать думати. А головне, що важливо, думати дотично до реальності.

Кузьмінчук Анна Володимирівна, фахівець відділу інтернет-маркетингу НВО "Екософт", випускниця 2016 року

Одним із ключових моментів в житті кожного постає питання вибору професійного напрямку, який в більшості випадків в подальшому визначить його майбутнє. Моїм вибором став Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» ім. Ігоря Сікорського, а саме кафедра технології неорганічних речовин та загальної хімічної технології. Багатьох моїх знайомих цікавило запитання: «Чому я обрала саме цей університет та напрямок?». Як на мене, відповідь проста. Хімія - це майбутнє, в яке КПІ дає можливість отримати квиток першого класу, оскільки по закінченню навчання ми стаємо спеціалістами широкого профілю. Набуті знання дали мені можливість з легкістю зайняти престижну вакантну посаду в одному з найбільших в Україні фармацевтичних підприємств - Фармацевтичній фірмі "Дарниця", а отримані за період навчання в університеті саме практичні навички дозволили швидко вникнути в технологічний процес та реалізувати себе як спеціаліста. Але робота в фармацевтичній фірмі не стала кінцевою точкою моєї кар'єри. Наразі, я займаю ключову посаду в приватній фірмі, яка є в Україні єдиним офіційним ексклюзивним дистриб’ютором високоточного аналітичного обладнання для хімічних лабораторій німецького виробника, що дає можливість встановлювати ділові зв'язки з багатьма провідними компаніями усіх галузей промисловості представлених в Україні. Тому, хочу подякувати нашим професійним, вимогливим, відданим своїй справі викладачам, які вкладають частинку своєї душі в кожного. Дають не тільки наукові знання, але й перш за все вчать відстоювати свою думку, вміти керувати собою, і звичайно ж завжди знаходити вихід з безвихідних ситуацій, що є запорукою успішної кар’єри!

Токарська Юлія Володимирівна, ТОВ «Алсі-Хром», випускниця 2016 рокуQR-код

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК ПРО КАФЕДРУ

Free Joomla! template by L.THEME