Міжнародний проєкт Water Harmony ІІ «WH-II Diku»
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» приймає участь у міжнародному проєкті Water Harmony ІІ «WH-II Diku», що фінансується за рахунок гранту в рамках програми HDir/SIU-EURASIA program, CPEA-2015/10036.
Проєктом передбачено зарахування на Літню школу в Норвегії студентів з ВУЗів партнерів на денну форму навчання в період з 12 червня 2022 по 31 грудня 2022 року та стажування викладачів. До участі в черговій Літній школі від КПІ ім. Ігоря Сікорського пройшли конкурс та зараховані норвезькою стороною наступні магістри кафедри технології неорганічних речовин, водоочищення та загальної хімічної технології хіміко-технологічного факультету: Яворський Дмитро, Браславська Євгенія та Степанова Анна.
Стажування викладачів кафедри технології неорганічних речовин, водоочищення та загальної хімічної технології хіміко-технологічного факультету, а саме Донцової Т., Косогіної І., Сангінової О. та Толстопалової Н. тривало з 9 червня по 15 червня 2022 року.
Асоціація випускників Водної Гармонії
В соцмережах LinkedIn та Facebook створено групи для випускників проектів "Water Harmony Eurasia II" та "Water Harmony Erasmus+".
Групи призначені для підтримання зв'язків між випускниками цих міжнародних проектів, допомоги в працевлаштуванні і розвитку співпраці між університетами та підприємствами.
International Water Association (IWA)
В рамках проекту "Water Harmony Eurasia II" надана можливість стати членом IWA десяти учасникам з кожного ВНЗ-партнеру.
Список учасників IWA з КПІ ім. Ігоря Сікорського:
|
КОНКУРС ДЛЯ УЧАСТІ В ЛІТНІЙ ШКОЛІ В РАМКАХ МІЖНАРОДНОГО ПРОЕКТУ WATER HARMONY-II
Оголошується конкурс для студентів старших курсів в рамках міжнародного проекту Water Harmony-II для прийняття участі в літній школі у 2020 р.
(навчання впродовж 3х тижнів в Норвегії при фінансуванні за кошти проекту)
Вимоги до конкурсантів:
1) Вільне володіння англійською мовою (наявність мовного сертифікату міжнародного зразку (IELTS, TOEFL), сертифікату кафедри лінгвістики або мовних курсів за умови проходження тестування у онлайн режимі викладачами з Університету Природничих Наук Норвегії (координатор проекту) ;
2) Відсутність оцінок "задовільно", середній бал 4,5;
3) Заповнена анкета (завантажити форму). Строк подачі анкет до 31.10.2019;
4) Наявність у навчальному плані спеціальності, за якою навчається студент дисциплін наступної спрямованості:
1. Теоретичні основи хімії і технології водопідготовки.
2. Технологія та обладнання підготовки питної та технічної води.
3. Технологія та обладнання очищення стічних вод.
За додатковою інформацією звертатися до секретаря проекту Косогіної Ірини Володимирівни, ауд. 147, корп. 4, кафедра ТНР, В та ЗХТ
email: kosogina@email.ua, kosogina@xtf.kpi.ua; тел. 097 7157883.
Детальніше про проект на сайті кафедри
Переглянути фотозвіт з літньої школи 2019 р.
Літня школа "Стала хімія та міфи відновлюваних джерел енергії"
Асистент Нагірняк С.В та аспірант Кутузова А.С. відвідали п’яту міжнародну літню школу "Стала хімія та міфи відновлюваних джерел енергії" / "Sustainable Chemistry and the Myths of Renewables".
Школа проходила з 16 по 20 вересня 2019 року в університеті Лейфана в Люнебурзі, Німеччина. Головною тематикою були останні розробки стратегій сталого управління хімією та хімікатами та відновлювані ресурси. Програма школи включала лекції та дискусії з важливих аспектів сталої хімії та відновлюваних джерел енергії.
Перейти на сторінку літньої школи
ОНЛАЙН ПРЕЗЕНТАЦІЯ В РАМКАХ МІЖНАРОДНОГО ПРОЕКТУ "WATER HARMONY EURASIA II"
В середу 18 вересня 2019 року о 1100 студенти кафедри ТНР, В та ЗХТ прийняли участь у міжвузівському освітньому заході. В режимі онлайн вони заслухали презентацію "Моніторинг оточуючого середовища. Пілотний проект Дніпропетровської області". Презентацію проводив КП "Центр екологічного моніторингу" ДОР.
Літня школа в рамках міжнародного проекту "WATER HARMONY EURASIA II"
У Норвегії за підтримки Норвезького центру міжнародного співробітництва в галузі вищої освіти (SIU) щорічно проводиться Літня школа, де студенти з різних країн світу переймають передовий досвід у сферах управління водними ресурсами, водопідготовки та водоочищення.
У 2019 році кафедру представляли троє студентів - Куриленко В.С., Вальтер К.А. та Большак А.П.