Water Harmony Eurasia II
В рамках проекту "Water Harmony Eurasia II" кафедра ТНР, В та ЗХТ співпрацює з 10 університетами-партнерами з Білорусі, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Таджикістану, України та Норвегії.
Проект є продовженням завершеної у 2015 році програми міжнародної співпраці "Water Harmony".
Протягом дії проекту плануються стажування студентів (більше 100), викладачів (більше 40) та допоміжного персоналу (більше 30).
Заплановано 8 проектних зустрічей, короткотривалі та довготривалі пограми мобільності студентів у Норвегії, а також залучення зовнішніх партнерів.
Програма "Water Harmony Eurasia II" знаходиться у віданні Норвезького центру міжнародного співробітництва в галузі вищої освіти (SIU) на основі угоди з Норвезьким Міністерством Закордонних Справ.
Water Harmony Erasmus+
Викладачі, аспіранти та студенти кафедри ТНР, В та ЗХТ приймали активну участь у міжнародному проекті "Water Harmony Erasmus+", який ставив за мету гармонізувати навчання та педагогічні підходи вищої освіти в водній сфері в 10 університетах-партнерах Китаю, Німеччини, Норвегії, Польщі, Шрі-Ланки та України.
Університети-учасники:
- Norwegian University of Life Sciences — NMBU, Норвегія
- University of Warmia and Mazury in Olsztyn — UWM, Польща
- Ostwestfalen-Lippe University of Applied Sciences — OLU, Німеччина
- Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" — КПІ ім. Ігоря Сікорського, Україна
- Український державний хіміко-технологічний університет — УДХТУ, Україна
- Черкаський державний технологічний університет — ЧДТУ, Україна
- University of Jaffna — UoJ, Шрі-Ланка
- University of Peradeniya — UoP, Шрі-Ланка
- Qingdao Technological University — QTU, Китай
- Shandong Jianzhu University — SJU, Китай.
В рамках проекту "Water Harmony Erasmus+" передбачалось кілька варіантів студентської мобільності:
- короткострокові стипендіальні програми літньої школи (3 тижні)
- середньострокові стипендіальні програми (4-5 місяців)
- повні стипендіальні програми в обсязі 60 ECTS-кредитів.
Студенти різних курсів кафедри ТНР, В та ЗХТ брали активну участь у літніх школах у Шрі-Ланці (UoP, липень-серпень 2016 року), Норвегії (NMBU, червень-липень 2017 року) та Китаї (QTU, вересень 2018 року).
Значна кількість студентів-магістрантів нашої кафедри переймали досвід закордонних викладачів та дослідників протягом 4-5 місяців у рамках середньострокових стипендіальних програм.
З серпня 2016 року по серпень 2017 року аспіранти кафедри (Літинська М.І. та Кирій С.О.) навчались та займались науковими дослідженнями у Норвезькому університеті природничих наук (NMBU) як учасниики повних стипендіальних програм у обсязі 60 ECTS-кредитів.
Протягом дії проекту викладачі кафедри ТНР, В та ЗХТ активно відвідували університети-партнери як для участі у проектних зустрічах, так і з метою обміну досвідом (мобільність викладачів).
Фінансування проекту здійснювалось в рамках Європейської програми розвитку компетенцій в галузі вищої освіти Erasmus+.