Open menu

Вступ на 1-й курс за результатами НТМ та сертифікатами ЗНО

admission_400x230.jpg

Спеціальність 161:
ХІМІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІНЖЕНЕРІЯ 

Освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти. Ваше навчання в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» буде тривати 4 роки. За результатами ви одержите диплом про повну вищу освіту та право подовжити освіту на наступному рівні – у магістратурі.

Переглянути інформацію про освітню програму

Переглянути інформацію про вступ на сайті факультету

 

Дати вступної кампанії 2023 може бути змінено через воєнний стан!

Утверджено нові терміни та умови проведення вступної кампанії. З 3 квітня 2023 року розпочинається реєстрація на НМТ, яка триватиме місяць. Основна сесія НМТ проводиться з 5 червня до 23 червня 2023 року. З 1 липня 2023 року розпочинається реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження необхідних документів. Прийом заяв та документів для осіб, які вступають за результатами зовнішнього незалежного оцінювання та/або національного мультипредметного тесту, триватиме з 19 липня до 31 липня 2023 року. Оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення не пізніше 5 серпня 2023 року. Строк виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення закінчується о 18:00 8 серпня 2023 року, а у випадку вступу за кошти фізичних та юридичних осіб - не пізніше 17:00 16 серпня 2023 року. Зарахування вступників за державним замовленням відбувається 9 серпня 2023 року, а за кошти фізичних та юридичних осіб - не пізніше 17 серпня 2023 року.

Максимальний обсяг державного замовлення на прийом на ХТФ у 2023 році становить 200 осіб очної форми навчання та 3 особи заочної форми.

Переглянути детальну інформацію про терміни та умови

Для абітурієнтів на основі повної загальної середньої освіти вступ за державним замовленням відбувається за результатами НМТ або сертифікатами ЗНО та мотиваційним листом. А для вступу за кошти юридичних або фізичних осіб потрібен лише мотиваційний лист.

У 2023 році для вступу використовуються результати національного мультипредметного тесту (НМТ) з української мови, математики (обовʼязково) та фізики або іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської), або хімії, або біології чи історії України (третій предмет за вибором вступника). Також можна скористатись результатами НМТ 2022 року (виключно повністю весь тест, міксувати результати НМТ-2022 та НМТ-2023 не можна) або результами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2020-2021 років у будь-яких комбінаціях конкурсних предметів, які були закріплені у Правилах прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського 2020-2021 роках. Замість результату НМТ можна використати результат ЗНО з того самого конкурсного предмету, якщо різниця у балах не перевищує 15 балів.

 

Конкурсні предмети за НМТ:

1. Українська мова (коефіцієнт 0,3)
2. Математика (коефіцієнт 0,5)
3. Хімія (коефіцієнт 0,5), або Біологія (коефіцієнт 0,3), або Іноземна мова (коефіцієнт 0,25), або Історія України (коефіцієнт 0,2), або Фізика (коефіцієнт 0,2)

Конкурсні предмети за ЗНО:

1. Українська мова (коефіцієнт 0,3)
2. Математика (коефіцієнт 0,5)
3. Хімія, або Біологія, або Іноземна мова, або Історія України, або Фізика, або Географія (коефіцієнт 0,2)

 

Конкурсний бал за НМТ обчислюється за наступною формулою:

Конкурсний бал (КБ) = (К1 × П1 + К2 × П2 + К3 × П3) / (К1 + К2 + К3) + ОУ.

Конкурсний бал за ЗНО обчислюється за наступною формулою:

Конкурсний бал (КБ) = (К1 × П1 + К2 × П2 + К3 × П3) / (К1 + К2 + К3),

де П1, П2, П3 – оцінки з першого, другого та третього предметів НМТ; К1, К2, К3 – вагові коефіцієнти оцінок з першого, другого та третього предметів; ОУ – бал за успішне закінчення у рік вступу підготовчих курсів закладу вищої освіти для вступу до нього за шкалою від 0 до 10 балів.

Особам, які є членами збірних команд України та брали участь у міжнародних олімпіадах (відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України), Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських іграх (за поданням Міністерства молоді та спорту України), зараховуються оцінки по 200 балів з двох вступних випробувань за вибором вступника.

Якщо конкурсний бал вступника при цьому перевищує 200, він встановлюється таким, що дорівнює 200.

 

Для участі у відборі конкурсний бал повинен становити не менше 130 балів.

 

Остаточно конкурсний бал множиться на галузевий (ГК) коефіцієнт.

Спеціальність 161 Хімічні технології та інженерія входить до галузевого переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка (згідно Додатку 2 до Умов прийому), тому за умови подачі заяви з першим або другим пріоритетом, конкурсний бал збільшується на 2% (множиться на 1.02).

Якщо після домноження на коефіцієнти конкурсний бал перевищує 200, він встановлюється таким, що дорівнює 200.

Вступники можуть подати до 5 заяв на місця державного та регіонального замовлення і до 15 заяв на небюджетні конкурсні пропозиції.

Перехід на сайт приймальної комісії

Якщо ви щойно закінчили школу, вже одержали документ про повну загальну середню освіту та складаєте або вже склали Національний мультипредметний тест, саме час обрати майбутню професію. Ви будете вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти. Ваше навчання в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» буде тривати 4 роки. За результатами ви одержите диплом про повну вищу освіту та право подовжити освіту на наступному рівні – у магістратурі.

 

Перелік вагових коефіцієнтів оцінок предметів національного мультипредметного тесту для спеціальностей Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Перелік вагових коефіцієнтів оцінок предметів зовнішнього незалежного оцінювання для спеціальностей Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» 2020-2021 років

Переглянути положення про подання і розгляд апеляцій вступників

Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2023 році

Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2023 році

Положення про випускників системи довузівської підготовки КПІ ім. Ігоря Сікорського, які досягли особливих успіхів у навчанні

Перелік конкурсних пропозицій КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2023 році

Вартість навчання у 2023/2024 навчальному році

Вартість навчання у 2022/2023 навчальному році

Free Joomla! template by L.THEME