Open menu

Для студентів

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Літня школа в рамках міжнародного проєкту Water Harmony-II

Студентка кафедри ТНР, В та ЗХТ Марія Осьмук взяла участь у 7-ій Інтернаціональній літній школі.

WH II logo

 

Програма Літньої школи включала курс лекцій, онлайн екскурсію на Lillelstrøm DWTP, самостійну роботу студентів та підготовку курсової роботи.

 

Переглянути міні-звіт  

Конкурс для участі в літній школі в рамках міжнародного проекту Water Harmony-II

Оголошується конкурс для студентів старших курсів в рамках міжнародного проекту Water Harmony-II для прийняття участі в літній школі у 2020 р. 

(навчання впродовж 3х тижнів в Норвегії при фінансуванні за кошти проекту)

WH II logo

 

Вимоги до конкурсантів:
1) Вільне володіння англійською мовою (наявність мовного сертифікату міжнародного зразку (IELTS, TOEFL), сертифікату кафедри лінгвістики або мовних курсів за умови проходження тестування у онлайн режимі викладачами з Університету Природничих Наук Норвегії (координатор проекту) ;

2) Відсутність оцінок "задовільно", середній бал 4,5;

3) Заповнена анкета (завантажити форму). Строк подачі анкет до 31.10.2019;

4) Наявність у навчальному плані спеціальності, за якою навчається студент дисциплін наступної спрямованості:
1. Теоретичні основи хімії і технології водопідготовки.
2. Технологія та обладнання підготовки питної та технічної води.
3. Технологія та обладнання очищення стічних вод.

За додатковою інформацією звертатися до секретаря проекту Косогіної Ірини Володимирівни, ауд. 147, корп. 4, кафедра ТНР, В та ЗХТ
email: kosogina@email.ua, kosogina@xtf.kpi.ua; тел. 097 7157883.

Детальніше про проект на сайті кафедри

 NMBU logo eng 50

 

siu logo

Літня школа "Стала хімія та міфи відновлюваних джерел енергії"

Асистент Нагірняк С.В та аспірант Кутузова А.С. відвідали п’яту міжнародну літню школу "Стала хімія та міфи відновлюваних джерел енергії" / "Sustainable Chemistry and the Myths of Renewables".

leuphana university l neburg 343 logo

 

Школа проходила з 16 по 20 вересня 2019 року в університеті Лейфана в Люнебурзі, Німеччина. Головною тематикою були останні розробки стратегій сталого управління хімією та хімікатами та відновлювані ресурси. Програма школи включала лекції та дискусії з важливих аспектів сталої хімії та відновлюваних джерел енергії.

 

Перейти на сторінку літньої школи

 

 

Онлайн презентація в рамках міжнародного проекту "Water Harmony Eurasia II"

В середу 18 вересня 2019 року о 1100 студенти кафедри ТНР, В та ЗХТ прийняли участь у міжвузівському освітньому заході. В режимі онлайн вони заслухали презентацію "Моніторинг оточуючого середовища. Пілотний проект Дніпропетровської області". Презентацію проводив КП "Центр екологічного моніторингу" ДОР.

 

Переглянути презентацію

 

Перейти на сайт Центру екологічного моніторингу

 

Літня школа в рамках міжнародного проекту "Water Harmony Eurasia II"

У Норвегії за підтримки Норвезького центру міжнародного співробітництва в галузі вищої освіти (SIU) щорічно проводиться Літня школа, де студенти з різних країн світу переймають передовий досвід у сферах управління водними ресурсами, водопідготовки та водоочищення. В цій Літній школі беруть участь студенти багатьох міжнародних проектів (Tenor, WaSo Africa, WaSo Asia, Water Harmony II та Water Magic).

grup1

Учасники від кафедри та координатор проекту "Water Harmony Eurasia II" професор Харша Ратнавіра.

Студенти кафедри ТНР, В та ЗХТ традиційно беруть активну участь у цьому заході. У 2019 році кафедру представляли троє студентів - Куриленко В.С., Вальтер К.А. та Большак А.П.

v12

Екскурсії на водоочисні споруди.

Літня школа традиційно починається в м. Ос у південній частині Норвегії та продовжується практичним ознайомленням з різними водоочисними спорудами та курсом в одному з університетів на півночі країни.

p1

Норвезький пейзаж.

Крім навчальної діяльності студенти-учасники займаються подорожами Норвегією, відвіданням екскурсій та спілкуванням з новими друзями з різних країн.

Water Harmony Eurasia II

В рамках проекту "Water Harmony Eurasia II" кафедра ТНР, В та ЗХТ співпрацює з 10 університетами-партнерами з Білорусі, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Таджикістану, України та Норвегії.

WH II logo

 

Проект є продовженням завершеної у 2015 році програми міжнародної співпраці "Water Harmony".

Протягом дії проекту плануються стажування студентів (більше 100), викладачів (більше 40) та допоміжного персоналу (більше 30). 

Заплановано 8 проектних зустрічей, короткотривалі та довготривалі пограми мобільності студентів у Норвегії, а також залучення зовнішніх партнерів.

Програма "Water Harmony Eurasia II" знаходиться у віданні Норвезького центру міжнародного співробітництва в галузі вищої освіти (SIU) на основі угоди з Норвезьким Міністерством Закордонних Справ.

 

Перейти на сайт проекту

 

 

   

siu logo

 

Water Harmony Erasmus+

Викладачі, аспіранти та студенти кафедри ТНР, В та ЗХТ приймали активну участь у міжнародному проекті "Water Harmony Erasmus+", який ставив за мету гармонізувати навчання та педагогічні підходи вищої освіти в водній сфері в 10 університетах-партнерах Китаю, Німеччини, Норвегії, Польщі, Шрі-Ланки та України.

 

WHE logo

 

Університети-учасники:

  • Norwegian University of Life Sciences — NMBU, Норвегія
  • University of Warmia and Mazury in Olsztyn — UWM, Польща
  • Ostwestfalen-Lippe University of Applied Sciences — OLU, Німеччина
  • Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" — КПІ ім. Ігоря Сікорського, Україна
  • Український державний хіміко-технологічний університет — УДХТУ, Україна
  • Черкаський державний технологічний університет — ЧДТУ, Україна
  • University of Jaffna — UoJ, Шрі-Ланка
  • University of Peradeniya — UoP, Шрі-Ланка
  • Qingdao Technological University — QTU, Китай
  • Shandong Jianzhu University — SJU, Китай.

 

В рамках проекту "Water Harmony Erasmus+" передбачалось кілька варіантів студентської мобільності:

  • короткострокові стипендіальні програми літньої школи (3 тижні)
  • середньострокові стипендіальні програми (4-5 місяців)
  • повні стипендіальні програми в обсязі 60 ECTS-кредитів.

Студенти різних курсів кафедри ТНР, В та ЗХТ брали активну участь у літніх школах у Шрі-Ланці (UoP, липень-серпень 2016 року), Норвегії (NMBU, червень-липень 2017 року) та Китаї (QTU, вересень 2018 року).

Значна кількість студентів-магістрантів нашої кафедри переймали досвід закордонних викладачів та дослідників протягом 4-5 місяців у рамках середньострокових стипендіальних програм.

З серпня 2016 року по серпень 2017 року аспіранти кафедри (Літинська М.І. та Кирій С.О.) навчались та займались науковими дослідженнями у Норвезькому університеті природничих наук (NMBU) як учасниики повних стипендіальних програм у обсязі 60 ECTS-кредитів.

Протягом дії проекту викладачі кафедри ТНР, В та ЗХТ активно відвідували університети-партнери як для участі у проектних зустрічах, так і з метою обміну досвідом (мобільність викладачів).

Фінансування проекту здійснювалось в рамках Європейської програми розвитку компетенцій в галузі вищої освіти Erasmus+.

 

Перейти на сайт проекту

 

  

 eu logo

Free Joomla! template by L.THEME