Звіти

Семінар-практикум

22 березня 2019 року відбувся регіональний одноденний семінар-практикум "Створення єдиного освітнього простору як складової у формуванні екологічних компетентностей учнівської молоді".

До організації семінару долучились: Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України, комунальний заклад "Станція юних натуралістів" Рівненської обласної ради, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" (хіміко-технологічний факультет та факультет біотехнології і біотехніки), Рівненський природний заповідник та громадські діячі.

У семінарі взяли участь 42 педагоги закладів загальної середньої та позашкільної освіти: Березнівського, Володимирецького, Гощанського, Дубенського, Дубровицького, Костопільського, Острозького, Рівненського, Рокитнівського, Сарненського районів, міста Рівного та комунального закладу "Станція юних натуралістів" Рівненської обласної ради.

Активну участь у семінарі прийняли і викладачі кафедри ТНР, В та ЗХТ.

Доповідь Лапінського Андрія Вікторовича, старшого викладача кафедри ТНР, В та ЗХТ, стосувалась надання методичної допомоги науково-педагогічними працівниками закладів вищої освіти учням та педагогам загальної середньої та позашкільної освіти з питань розвитку сучасної екологічної просвіти і освіти. Були запропоновані конкретні шляхи співпраці, які допоможуть вивести учнівську дослідницьку діяльність на науковий рівень.

Також під час практикуму були розглянуті доступні методики моніторингу довкілля.

Кримець Григорій Володимирович, асистент кафедри ТНР, В та ЗХТ, розповів про можливості використання простих тест-систем та доступних приладів для моніторингу якості води, повітря та ґрунту.

На завершення семінару, під час круглого столу, учасники заходу мали змогу обмінятися враженнями, поставити запитання організаторам та запрошеним гостям. Було прийнято рішення продовжити співпрацю між різними установами і організаціями щодо зазначеної мети семінару-практикуму. Усі учасники заходу отримали сертифікати НЕНЦу.

Детальна інформація про семінар

 

Innovation Materials and Technologies

21

9-11 січня 2019 р. в м. Мінськ (Білорусь) відбулась міжнародна науково-технічна конференція молодих вчених «Інноваційні матеріали і технології» / Международная научно-техническая конференция молодых ученых «Инновационные материалы и технологии» / International scientific and technical conference of young scientists “Innovation Materials and Technologies”  (IMT-2019). В конференції прийняла участь велика кількість викладачів, аспірантів та студентів кафедри ТНР, В та ЗХТ.

Завантажити матеріали доповідей конференції

Хімічна технологія: наука, економіка та виробництво

logo5

14-16 листопада 2018 р. в м. Шостка відбулася IV Міжнародна науково-практична конференція "Хімічна технологія: наука, економіка та виробництво". В конференції прийняла участь велика кількість викладачів, аспірантів та студентів кафедри ТНР, В та ЗХТ.

Завантажити збірник матеріалів конференції

Завантажити сертифікати учасників 

Free Joomla! template by L.THEME