Open menu
Image
Image

Працевлаштування

 

Ecosoft Logo

Ecosoft — міжнародна компанія-виробник фільтрів для очищення води, заснована в 1991 році в Україні. Один з п'яти унікальних світових виробників, що пропонують весь асортимент продукції: від фільтрів-глечиків до промислових систем зворотного осмосу. 

Перейти на сторінку компанії

Переглянути вакансії компанії


artemiumКорпорація «Артеріум» — українська фармацевтична компанія, створена у 2005 році. Корпорація об'єднує підприємства «Київмедпрепарат» і «Галичфарм». «Київмедпрепарат» виготовляє лікарські засоби з 1847 року. До продуктового портфелю підприємства входять генеричні та оригінальні лікарські засоби в таких формах: порошки для ін’єкції, таблетки, капсули, порошки та гранули для оральних розчинів, м’які лікарські форми. З 2006 року підприємство виготовляє і ветеринарні препарати. «Галичфарм» виготовляє лікарські засоби з 1911 року. До продуктового портфелю підприємства входять генеричні та оригінальні лікарські засоби у формах: розчини для ін’єкцій та інфузій, таблетки, розчини для зовнішнього та внутрішнього застосування.

Перейти на сторінку компанії

Переглянути вакансії компанії

 farmak logo

ПАТ «Фармак» - український виробник лікарських засобів європейського рівня. Завдяки якості на інноваціям, «Фармак» з 2010 року є лідером фармацевтичного ринку України та найбільшим експортером лікарських засобів. На підприємстві функціонують 19 виробничих ліній, що відповідають вимогам GMP. 14 виробничих ліній сертифіковані європейським регуляторним органом. Усе обладнання провідних європейських брендів: Siеmens, GEMÜ, AQUAFLOT, SBM, Bosch. З 2015 року в ПАТ «Фармак» працює власний комплекс із виготовлення субстанцій (департамент із виробництва АФІ) у м. Шостка, планова потужність якого становить 100 тонн субстанцій на рік.

Перейти на сторінку компанії

Переглянути вакансії компанії

 

shapkaAzot Horizontal

Приватне акціонерне товариство “Рівнеазот” OSTCHEM – одне з найбільших в Україні підприємств з виготовнення мінеральних добрив та адипінової кислоти. Підприємство розташоване в західній частині України неподалік від міста Рівне. «Рівнеазот» OSTCHEM випускає аміачну селітру, рідкий аміак, аміак водний технічний, адипінову кислоту, рідкий азот, кисень у балонах, рідку вуглекислоту, циклогексанон, кисень технічний, сухий лід, рідкий азот, тукосуміш «Рівне-NPK», нижчі дикарбонові кислоти очищені, кубовий залишок циклогексанолу. Продукція «Рівнеазоту» OSTCHEM відома не лише в Україні, а й експортується у більш ніж 40 країн світу (країни ЄС, Африки, Азії, СНД).

Перейти на сторінку компанії

Переглянути вакансії компанії

 borsh HFZ

ПАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод» – інноваційне фармацевтичне підприємство європейського рівня, яке успішно поєднує науковий потенціал і високотехнологічне сучасне виробництво в єдиному ефективному комплексі; виробляє продукцію за світовими стандартами якості; є надійним партнером, який чітко виконує свої зобов'язання і діє за принципами взаємовигідного співробітництва.

ПАТ НВЦ «Борщагівський ХФЗ» – перше в Україні фармацевтичне підприємство, що повністю впровадило європейські та міжнародні стандарти у сфері якості (GMP, ISO 9001), дистрибуції (GDP), екологічного менеджменту (ISO 14001), енергоменеджменту (ISO 50001), охорони здоров’я та безпеки праці персоналу (OHSAS 18001), а також соціальної відповідальності (SA 8000).

Підприємство має збалансований продуктовий портфель: лікарські засоби (більше 100 найменувань), препарати для ветеринарної медицини, дієтичні/харчові добавки (БАДи), дезінфікуючі засоби; займає одне з провідних місць за обсягами виробництва та реалізації готових лікарських засобів серед українських виробників; виготовляє продукцію різних цінових груп та є соціально-орієнтованим.

Перейти на сторінку компанії

Переглянути вакансії компанії

 

Logo 500 e1550405028978

ПрАТ "Фармацевтична фірма «Дарниця»" — одне з найбільших фармацевтичних підприємств України.

Спеціалізується на виробництві:
твердих лікарських форм (таблеток, таблеток, вкритих оболонкою, капсул);
розчинів для ін'єкцій в ампулах;
крапель (стерильних і нестерильних);
м'яких лікарських форм (мазі, креми, гелі, шампуні, розчини для зовнішнього застосування);
стерильних порошків для приготування розчинів для ін'єкцій;
інфузійних розчинів.
Фармацевтична фірма «Дарниця» виготовляє більше 250 найменувань готових лікарських засобів. Потужності компанії, розташовані на близько 30 тис. м2 виробничих приміщень, дозволяють випускати більше 460 млн ампул, 4,2 млрд таблеток, 50 млн туб м'яких лікарських форм, 40 млн флаконів крапель, 30 млн флаконів цефалоспоринових антибіотиків, 15 млн флаконів інфузійних розчинів на рік. «Дарниця» експортує свою продукцію в 11 країн світу.

Перейти на сторінку компанії

Переглянути вакансії компанії

 

logo1

ВАТ "Укрпластик" (IMMER Ukrplastic) – найбільший в Центральній та Східній Європі виробник гнучких пакувальних матеріалів для харчової, косметичної, фармацевтичної та інших галузей промисловості.
Компанія виробляє гнучкі пакувальні матеріали, що мають чудовий зовнішній вигляд, високі бар'єрні властивості, ефективно переробляються на пакувальних машинах, продовжують терміни зберігання продуктів, екологічно безпечні на всіх етапах існування.

Перейти на сторінку компанії

Переглянути вакансії компанії

 

images

Акціонерне товариство «Київський науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут «Енергопроект» (КІЕП) володіє сучасними технологіями в галузі проектування і будівництва атомних і теплових електростанцій, а також працює в декількох суміжних галузях, що належать до експлуатації АЕС і ТЕС. КІЕП забезпечує повний комплекс послуг, які включають в себе виконання передпроектних робіт, розробку комплексної проектної документації, супровід будівництва, інженерну підтримку АЕС і ТЕС на всіх стадіях життєвого циклу їх експлуатації.

Перейти на сторінку компанії

Переглянути вакансії компанії

 

kte logo 02

КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» забезпечує столицю України теплом та гарячим водопостачанням. Підприємство здійснює ліцензійну діяльність з виробітку (ТЕЦ-5, ТЕЦ-6 та інші), транспортування (ВАТ «Київські тепломережі») та постачання теплової енергії мешканцям міста Києва. Теплова енергія транспортується з допомогою магістральних та розподільчих мереж, загальною протяжністю 2,7 тис. км у 2-х трубному обчисленні. 

Київська теплоелектроцентраль №5 (Київська ТЕЦ-5) — призначена для централізованого забезпечення теплом промислових підприємств, житлових та адміністративних будівель Києва з одночасним постачанням електроенергії в енергосистему України.

Київська теплоелектроцентраль №6 (Київська ТЕЦ-6) — найпотужніша станом на 2012 рік теплоелектроцентраль України.  Розташована в урочищі Колпито на північно-східній околиці Києва у нинішньому Деснянському районі. Станція забезпечує централізоване теплопостачання промислових підприємств, житлових і адміністративних будинків Дарницького, Дніпровського, Подільського, Деснянського та Оболонського районів столиці. Електрична потужність ТЕЦ-6 становить 500 МВт, теплова — 1740 Гкал/год.

Перейти на сторінку компанії

Переглянути вакансії компанії

 

igic 222

Інститут загальної та неорганічної хімії ім. В.І. Вернадського Національної Академії Наук України — найстаріша в Україні академічна хімічна установа, один з найбільших центрів хімічної науки. З ряду актуальних фундаментальних та прикладних проблем сучасної неорганічної, в першу чергу — високотемпературної фізико-неорганічної хімії та електрохімії, розроблених в Інституті, він відомий не тільки в нашій країні, а й за кордоном.

Перейти на сайт Інституту

 

logo col

Інститут колоїдної хімії та хімії води імені А.В. Думанського НАН України є єдиною в країні і країнах СНД академічною установою, діяльність якої цілком і повністю пов'язана з комплексним вирішенням всіх аспектів хімії та технології води, колоїдної та аналітичної хімії.

Перейти на сайт Інституту

 

Крім вищезгаданих установ та компаній випускники кафедри ТНР, В та ЗХТ працюють у Інституті фізичної хімії ім. Л.В. Писаржевського НАНУ, Інституті молекулярної біохімії та генетики НАНУ, Інститут біоорганічної та нафтохімії ім. В.П. Кухаря НАНУ, Інституті сорбції і проблем ендоекології НАНУ, Інституті хімії поверхні імені О.О. Чуйка НАНУ, водопідготовчих і водоочисних підрозділах атомних станцій України, водних підрозділах теплоелектроцентралей Києва та інших міст, водоканалах різних міст України, науково-експертних лабораторіях і центрах, фірмах з одержання і продажу для побуту чистої питної води тощо.

Free Joomla! template by L.THEME