Open menu

Екскурсії

Image

ПрАТ "Оболонь"

18 грудня 2019 року студенти групи ХН-72  разом з асистентом кафедри ТНР, В та ЗХТ Літинською Мартою Ігорівною відвідали ПрАТ "Оболонь" та ознайомились з виробництвом пива, безалкогольних та слабоалкогольних напоїв і мінеральних вод. До складу компанії входять головний завод у Києві (який власне і відвідали студенти) з віддаленими виробництвами в Олександрії та Чемерівцях Хмельницької області, два дочірні підприємства — «Пивоварня Зіберта» та «Красилівське», а також підприємства з корпоративними правами.

 Адреса: м. Київ, вул. Богатирська, 3

 Перейти на сайт компанії

Image

Водно-інформаційний центр

16 жовтня 2019 року студенти групи ХН-71 відвідали Водно-інформаційний центр (Музей води), відкритий 24 травня 2003 року у спорудах першого київського централізованого водогону, побудованих в 1872 та 1876 роках за проектом архітектора Олександра Шіле.

Метою створення центру є покращення інформованості населення стосовно цінностей водних ресурсів та поглиблення усвідомлення важливості їх збереження та раціонального використання.

Експозиція центру розповідає про роль води у природі та житті людей, про історію Київського водогону, технології очищення та транспортування води до споживача, водовідведення та очищення стічних вод. Також в експозиції є ігровий майданчик.

Водно-інформаційний центр є одним із найвідвідуваніших закладів Києва. Мільйонний відвідувач побував у центрі 2 квітня 2011 року. У квітні 2014 року заклад прийняв 1,5-мільйонного відвідувача.

 

Адреса:

м. Київ, вул. Грушевського, 1в

 

Перейти на сайт центру

 

Free Joomla! template by L.THEME