Open menu

Для науковців

Image
Image
Image
Image

Літня школа "Стала хімія та міфи відновлюваних джерел енергії"

Асистент Нагірняк С.В та аспірант Кутузова А.С. відвідали п’яту міжнародну літню школу "Стала хімія та міфи відновлюваних джерел енергії" / "Sustainable Chemistry and the Myths of Renewables".

leuphana university l neburg 343 logo

 

Школа проходила з 16 по 20 вересня 2019 року в університеті Лейфана в Люнебурзі, Німеччина. Головною тематикою були останні розробки стратегій сталого управління хімією та хімікатами та відновлювані ресурси. Програма школи включала лекції та дискусії з важливих аспектів сталої хімії та відновлюваних джерел енергії.

 

Перейти на сторінку літньої школи

 

 

Спільний українсько-індійський науково-дослідний проект

З 2019 року кафедра ТНР, В та ЗХТ бере активну участь у Спільному українсько-індійському науково-дослідному проекті "Розробка методу визначення якості ґрунтів системою e-nose". 

Керівником проекту виступає к.х.н., доцент Донцова Тетяна Анатоліївна. Відповідальний виконавець - к.т.н. Нагірняк Світлана Валеріївна.

 

logo ind

 

Індійську сторону представляє Department of Physics, Guru Nanak Dev University, Amritsar.

У червні 2019 року відбувся візит професора Ravi Chand Singh з Guru Nanak Dev University у Київ для ознайомлення з дослідницькою базою кафедри ТНР, В та ЗХТ та узгодження деталей проекту.

  

 

Перейти на сайт Guru Nanak Dev University

Спільний українсько-білоруський науково-дослідний проект

Викладачі кафедри ТНР, В та ЗХТ проявили себе активними учасниками Спільного українсько-білоруського науково-дослідного проекту "Гетерогенні металоксидні каталізатори для очищення стічних вод від органічних сполук" протягом 2017-2018 рр.

 

Graphical abstract

 

Метою проекту була розробка наукових і технологічних основ одержання високоактивних металооксидних наносистем, в тому числі, фотокаталітичних, для екологічно безпечної деструкції органічних сполук, що містяться в стоках різного генезису.

Науково-технічні проекти за участі Університету м. Хуейджоу

Викладачі кафедри ТНР, В та ЗХТ приймали активну участь у двох спільних науково-технічних проектах між КПІ ім. Ігоря Сікорського та Університетом м. Хуейчжоу (Китай).

Проект «Приготування та використання металів (Ni, Co) та оксидів металів (SnO2, MnO2, FexOy), осаджених на вуглецевих нанотрубках» виконувався нашими співробітниками на території Китаю та повністю фінансувався Університетом м. Хуейчжоу (Китай). В подальшому одержані дослідні зразки нанокомпозитів на основі вуглецевих нанотрубок та металів або оксидів металів досліджувались в електрокінетичних системах та в модельних паливних комірках.

Free Joomla! template by L.THEME